Czy warto wykonać makijaż permanentny

Czy warto wykonać makijaż permanentny

Warto przeczytać

Masz już codziennego malowania się? Nie chcesz tracić więcej czasu na makijaż? Wolisz te 30 minut przeznaczyć na spanie lub zjedzenie zdrowego śniadania? Jest rozwiązanie, które może cię zainteresować. Jest nim makijaż permanentny. Co to takiego? Jest to szczególny rodzaj makijażu podskórnego, którego technika wykonania bardzo przypomina wykonanie tatuażu. Pod skórą umieszczany jest specjalny pigment, który barwi skórę, tworząc realistycznie wyglądający, niezmywalny makijaż. Stąd też pochodzi jego nazwa – permanentny.

Jak trwały jest makijaż permanentny?

Trwałość makijażu permanentnego wynosi od kilku do kilkunastu miesięcy. Wiele zależy od fenotypu skóry oraz tego, jak często będziemy wystawiać skórę na działanie promieni UV. Pamiętajmy także o tym, że dla utrzymywania się jednolitego pokrycia koloru, makijaż permanentny może wymagać okresowego odświeżania – np. co 2 do 3 miesięcy.

Jakie korzyści daje makijaż permanentny?

Tych z pewnością nie trzeba nikomu przybliżać. Przede wszystkim jest to bardzo duża wygoda, wynikająca z faktu że tuż po przebudzeniu jesteśmy pomalowane i nic nie trzeba poprawiać. Makijaż permanentny jest odporny na działanie wody i nie rozmywa się. Bez przeszkód można się kąpać w basenie, wiedząc że po wyjściu z wody nadal będziemy wyglądać zjawiskowo.

Ile kosztuje makijaż permanentny?

To co dla wielu kobiet może być przeszkodą w zrobieniu sobie makijażu permanentnego, to jego stosunkowo wysoka cena. Na szczęście mimo braku gotówki, można się zdecydować na taki zabieg – sięgając po kredyty pozabankowe. Pożyczając kilkaset złotych lub nawet kilka tysięcy, bez żadnych problemów można przeprowadzić kompletną transformację swojego wyglądu, zyskując cenny czas i ciesząc się z tego, że bez względu na porę dnia i nocy będziemy wyglądać zjawiskowo.

U kogo wykonać makijaż permanentny?

Wybierając salon kosmetyczny, który wykona dla nas makijaż permanentny, warto kierować się opiniami na jego temat. Pamiętajmy że makijaż permanentny to nie to samo co zwykły makijaż, który w razie nieudanego pociągnięcia można zmyć z twarzy i nałożyć ponownie. Tu się liczy precyzja, dokładność i pewna ręka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments